چین محدودیتی برای گسترش روابط با ایران ندارد.
22, ژانویه, 2014
دستاورد سفر هیئت تجاری به کشور تونس:امضاء دو سند همکاری بین اتاقهای بازرگانی زنجان و صفاقس
6, فوریه, 2014
چین محدودیتی برای گسترش روابط با ایران ندارد.
22, ژانویه, 2014
دستاورد سفر هیئت تجاری به کشور تونس:امضاء دو سند همکاری بین اتاقهای بازرگانی زنجان و صفاقس
6, فوریه, 2014

برپائی همایش کارآفرینان جوان استان زنجان

 

همایش کارآفرینان جوان، تجارت دانش محور به منظور آشنائی دانشجویان با کارآفرینان جوان در اتاق بازرگانی زنجان تشکیل شد.

در این همایش که همزمان با افتتاح مرکز ارتباط اتاق بازرگانی با دانشجویان برپاشد مهندس جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان(مدیر عامل شرکت کیمیای زنجان گستران) ضمن اشاره به پتانسیل دانشجویان در امر تحقیق و پژوهش اظهار داشت : جوانان دارای انژری فراوان در مباحث مختلف هستند که می توان با جهت دادن به این پتانسیلها گامهای بلندی در راه توسعه علمی کشور برداشت.

وی با اشاره به کارآفرینان جوان استان گفت: کارآفرینان افرادی خلاق، پویا و خطرپذیر هستند که با داشتن تمرکز، از خودگذشتگی و داشتن انگیزه مخاطرات را پذیرفته و بدنبال تغییرند.

این مقام مسئول در ادامه افزود،رشد و توسعه اقتصادی زمانی در کشور میسر می شود که افرادی با خطرپذیری اقدام به نوآوری می نمایند که با این روشها راه حلهای جدید جایگزین راهکارهای ناکارآمد قبلی خواهد شد و امنیت اقتصادی آینده ما تا حدود زیادی به کیفیت کار کارآفرینان متکی است.

رئیس اتاق زنجان(مدیر عامل کیمیای زنجان گستران) در ادامه سخنانش آمادگی اتاق زنجان را جهت حمایت از کارآفرینان جوان اعلام کرد و گفت اتاق مصمم است با افتتاح مرکز ارتباط اتاق با دانشجویان ، جوانان تحصیلکرده را حمایت نماید.

در ادامه این نشست چند تن از کارآفرینان موفق استان به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه عملکرد و چگونگی پیشرفت خود پرداختند در پایان این همایش تمبر یادبود همایش جوان، تجارت دانش محور به امضاء کلیه حاضرین رسید.