انتظار رشد ۴ تا ۸ درصدی برای بخش معدن داریم.
2, مارس, 2016
رشد تقاضای فلزات اساسی با نزدیکی به پایان سال
6, مارس, 2016
انتظار رشد ۴ تا ۸ درصدی برای بخش معدن داریم.
2, مارس, 2016
رشد تقاضای فلزات اساسی با نزدیکی به پایان سال
6, مارس, 2016

گرامیداشت روز مهندسی معدن

مهندس  ناصر فغفوری در آیین گرامیداشت روز مهندسی معدن، اظهار کردند: طی امسال یکی از اولویت‌های کاری این سازمان، ساماندهی حوزه‌های معدنی بود که با همکاری خوب نظام مهندسی معدن استان، این مهم به خوبی انجام شد.

وی با بیان اینکه با همکاری نظام مهندسی معدن استان در سال‌جاری دو طرح عمده با موفقیت انجام شد، تصریح کردند: دو طرح بازرسی از معادن و تعیین استخراج واقعی معادن و طرح کمک به تجهیز اکتشافات معدنی به خوبی انجام شد.

مهندس فغفوری با اشاره به ظرفیت استان در زمینه محصولات معدنی، تاکید کردند: با همکاری هر چه بیشتر دست‌اندرکاران حوزه معدن،قطعا سال آینده در زمینه فعالیت‌های معدنی پربارتر از سال‌جاری خواهد بود.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان نیز در این مراسم گفتند: رتبه فعالیت معدنی استان زنجان قابلیت تک‌رقمی شدن دارد.

مهدی حمیدی اظهار کردند: استان زنجان در زمینه فعالیت‌های معدنی دارای رتبه دوازدهم است که با همکاری همه جانبه مسئولان این حوزه می‌توان در آینده نه چندان دور این رتبه را تک‌رقمی کرد.

وی با بیان اینکه نیروهای ماهر و زبده فعال در سازمان نظام مهندسی معدن، بهترین سرمایه این سازمان محسوب می‌شوند، گفتند: با ایجاد زمینه فعالیت عملی برای این نیروها می‌توان اهداف والا در زمینه بهره‌برداری از معادن و توسعه اقتصادی استان را به خوبی رقم زد.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان خاطرنشان کردند: کمیته‌های تخصصی مختلف از جمله کمیته‌های استخراج، اکتشاف، نقشه‌برداری و متالوژی با این سازمان همکاری دارند و علاوه بر آن همراهی مسئولان دستگاه‌های اجرایی در چارچوب قانون با این سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این مراسم از جناب آقای ابراهیم جمیلی، حامی سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان و پشتیبان ضیافت شام روز مهندس تقدیر و تشکر شد و تندیس یادبودی به ایشان تقدیم گردید.

شرکت کیمیای زنجان گستران نیز به عنوان فعال معدنی و پشتیبان سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان شناخته شدند و از مدیر عامل محترم این شرکت جناب آقای غلامحسین جمیلی تقدیر و تشکر شد.